Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Historyczny sukces – brąz Mistrzostw Polski dla naszej szkoły

W dniach 18–22 czerwca 2026 r. w Dźwirzynie odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Szkół w piłce ręcznej dziewcząt z rocznika 2013 i młodszych. W zawodach uczestniczyło 16 najlepszych drużyn z całego kraju – zwycięzców etapów wojewódzkich.

Reprezentacja naszej szkoły, po wygraniu zawodów wojewódzkich, z powodzeniem rywalizowała w turnieju finałowym. Nasze zawodniczki zaprezentowały się znakomicie, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski!

Szkołę reprezentowały:
Lia Tomczak (bramkarka), Magda Andzińska, Zosia Rek, Blanka Słodkiewicz, Celina Tracz, Celina Wudarska, Zuzia Galińska, Nadia Wojno oraz Lena Pawlicka.

W półfinale nasze szczypiornistki uległy późniejszym mistrzyniom Polski ze Szkoły Podstawowej w Baninie 11:15. W meczu o trzecie miejsce nie pozostawiły jednak żadnych wątpliwości, pokonując reprezentację Wielkopolski 20:17 i sięgając po brązowe medale.

Indywidualne wyróżnienia również trafiły do naszych zawodniczek. Magda Andzińska została wybrana do najlepszej „siódemki” turnieju na pozycji rozgrywającej, natomiast Lia Tomczak otrzymała tytuł najlepszej bramkarki zawodów.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz trenerowi - panu Jarkowi tego wspaniałego sukcesu i życzymy kolejnych sportowych osiągnięć!