Wycieczka do Wrocławia
15 maja klasy 4 a, 5 a i 5 c udały się na wycieczkę do Wrocławia. Niestety pogoda nas nie rozpieszczała. W czasie zwiedzania miasta mieliśmy możliwość: przejechać kolejką Polinką nad Odrą, wjechać windą na wieżę Tumską i obejrzeć panoramę Wrocławia, przespacerować się po rynku oraz odwiedzić muzeum i obejrzeć Panoramę Racławicką.
