Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Mistrzynie w Szkołach

Dnia 20 października 2022 uczennice naszej szkoły z klas VII-VIII brały udział w lekcji WF w ramach projektu „Mistrzynie w Szkołach”, organizowanego przez Fundację Otylii Jędrzejczak. Uczestniczki lekcji miały okazję wziąć udział we wspólnym treningu, wysłuchać historii oraz otrzymać wskazówki od mistrzyń, którymi były:

Otylia Jędrzejczak – najwybitniejsza polska pływaczka specjalizująca się w stylu motylkowym, mistrzyni olimpijska, wielokrotna mistrzyni i rekordzistka świata.

Joanna Fiodorow – lekkoatletka, specjalizująca się w rzucie młotem, trzykrotna finalistka igrzysk olimpijskich, srebrna medalistka mistrzostw świata oraz dwukrotna brązowa medalistka mistrzostw Europy.

Anna Puławska – kajakarka specjalizująca się w dystansie na 500 metrów, srebrna i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich, mistrzyni świata i mistrzyni Europy

Patrycja Maliszewska – łyżwiarka szybka, specjalizująca się w short tracku, dwukrotna olimpijka, sześciokrotna medalistka mistrzostw Europy.

Małgorzata Hołub – Kowalik – specjalistka od biegu na 400 metrów, złota i srebrna medalistka igrzysk olimpijskich, mistrzyni świata i Europy.

Cała spotkanie przebiegło w przyjaznej i życzliwej atmosferze. „Mistrzynie” aktywnie brały udział w zajęciach, a po ich zakończeniu odpowiadały cierpliwie na dziesiątki pytań, nie stroniły od pozowania do zdjęć czy rozdawania autografów. Uczennice biorące udział w lekcji otrzymały od organizatorów pamiątkowe koszulki, dyplomy z autografami, bidony oraz kosmetyki, natomiast Szkoła dostała gumy do ćwiczeń, z których nauczyciele wychowania fizycznego na pewno będą korzystali na lekcjach  Akcje takie jak ta, są bardzo potrzebne w propagowaniu aktywnego i zdrowego stylu życia, a „Mistrzynie” stanowiące inspirację dla młodych dziewcząt są dobrym przykładem, iż ciężką pracą, wiarą we własne możliwości, pozytywnym myśleniem, niezłomnością można osiągnąć bardzo wiele, np. zostać „Mistrzynią Świata”.