Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Gratulacje i podziękowania

Gratulacje dla naszych laureatów i finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych!

Tegoroczny tytuł laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych otrzymali uczniowie klasy VIIIb:

  • z matematyki i chemii - Mateusz Świgulski
  • z historii - Piotr Kotynia

Serdecznie gratuluję laureatom i życzę dalszych sukcesów w nauce. Są to osiągnięcia, które z pewnością przełożą się bardzo pozytywnie na przyszłe wyniki w edukacji.

Gratulacje składam również finalistce:

  • Hannie Cisek, uczennicy klasy VIIIa,

za godne reprezentowanie naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z języka angielskiego. Przyznane wyróżnienia są dowodem na sumienną i  pilną pracę oraz niezwykłe umiejętności naszych zwycięzców, świadczą o posiadaniu szerokiej wiedzy i zdolności logicznego myślenia.

Podziękowania i gratulacje kieruję także do Rodziców uczniów biorących udział w Konkursach Przedmiotowych w tym roku szkolnym, a szczególnie Rodziców Laureatów i finalistki:

  • Państwu M.P Świgulskim,
  • Państwu K.K. Kotyniom,
  • Państwu D.K. Ciskom.

 

Dziękuję serdecznie nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do udziału w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych: Pani Katarzynie Szczepańskiej, Pani Małgorzacie Malinowskiej, Pani Magdalenie Jakuszewskiej, Pani Agnieszce Dąbrowskiej i Pani Gabrieli Małagowskiej, za włożony wkład pracy, poświęcenie i prowadzenie uczniów do osiągnięcia sukcesu uzyskania tytułu Laureata i Finalistki w roku szkolnym 2020/2021.

Jest to ogromny sukces, gdyż rzadko zdarza się, by w jednym roku było kilku laureatów z jednej szkoły. Patrząc na jej wielkość, w przeliczeniu na ilość uczniów w szkole, to śmiało możemy stwierdzić, że jest to ogromne osiągnięcie, z którego możemy być w pełni dumni.

Serdecznie gratuluję wszystkim Laureatom i Finalistce! Talentu i ambicji, niezbędnych w osiąganiu tak wspaniałych wyników. Nauczycielom dziękuję za wytrwałość i zaangażowanie! Rodzicom zaś gratuluję tak wspaniałych dzieci i dziękuję za przekazywane wartości, motywujące słowa zachęty oraz wsparcie.

Nadmieniam, że zdobycie tytułu laureata konkursu przedmiotowego zwalnia ucznia z przystąpienia do egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu.

 

Z poważaniem i gratulacjami

Dyrektor SP110

Sławomir Ruciński