Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Gratulacje i podziękowania

Gratulacje dla naszych laureatów i finalistów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych!

Tegoroczny tytuł laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych otrzymali uczniowie klasy VIIIb:

  • z matematyki i chemii - Mateusz Świgulski
  • z historii - Piotr Kotynia

Serdecznie gratuluję laureatom i życzę dalszych sukcesów w nauce. Są to osiągnięcia, które z pewnością przełożą się bardzo pozytywnie na przyszłe wyniki w edukacji.

Gratulacje składam również finalistce:

  • Hannie Cisek, uczennicy klasy VIIIa,

za godne reprezentowanie naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z języka angielskiego. Przyznane wyróżnienia są dowodem na sumienną i  pilną pracę oraz niezwykłe umiejętności naszych zwycięzców, świadczą o posiadaniu szerokiej wiedzy i zdolności logicznego myślenia.

Podziękowania i gratulacje kieruję także do Rodziców uczniów biorących udział w Konkursach Przedmiotowych w tym roku szkolnym, a szczególnie Rodziców Laureatów i finalistki:

  • Państwu M.P Świgulskim,
  • Państwu K.K. Kotyniom,
  • Państwu D.K. Ciskom.

 

Dziękuję serdecznie nauczycielom, którzy przygotowywali uczniów do udziału w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych: Pani Katarzynie Szczepańskiej, Pani Małgorzacie Malinowskiej, Pani Magdalenie Jakuszewskiej, Pani Agnieszce Dąbrowskiej i Pani Gabrieli Małagowskiej, za włożony wkład pracy, poświęcenie i prowadzenie uczniów do osiągnięcia sukcesu uzyskania tytułu Laureata i Finalistki w roku szkolnym 2020/2021.

Jest to ogromny sukces, gdyż rzadko zdarza się, by w jednym roku było kilku laureatów z jednej szkoły. Patrząc na jej wielkość, w przeliczeniu na ilość uczniów w szkole, to śmiało możemy stwierdzić, że jest to ogromne osiągnięcie, z którego możemy być w pełni dumni.

Serdecznie gratuluję wszystkim Laureatom i Finalistce! Talentu i ambicji, niezbędnych w osiąganiu tak wspaniałych wyników. Nauczycielom dziękuję za wytrwałość i zaangażowanie! Rodzicom zaś gratuluję tak wspaniałych dzieci i dziękuję za przekazywane wartości, motywujące słowa zachęty oraz wsparcie.

Nadmieniam, że zdobycie tytułu laureata konkursu przedmiotowego zwalnia ucznia z przystąpienia do egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu.

 

Z poważaniem i gratulacjami

Dyrektor SP110

Sławomir Ruciński