Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Gratulacje

Miesiąc październik był dla Filipa Małowskiego, ucznia klasy 7a, okresem bardzo pracowitym, ale przyniósł mu ogrom satysfakcji i radości.
Zmagania na macie udało mu się zakończyć dużym sukcesem, gdyż aż trzy razy stanął na najwyższym podium. Zdobył trzy złote medale podczas różnych imprez sportowych w zapasach.

7 października 2023r. - walcząc w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików - Region C, Młodzik 14, styl wolny kategoria wagowa 62 kg, które odbyły się we Włodawie.

Wyniki są dostępne na stronie SportZona pod poniższym linkiem:
https://liblink.pl/KSWMyTQmo0

8 października 2023r. - walcząc w Master Grand Prix 2023 Mistrzostwach Województwa Łódzkiego, Młodzik 14, multistyl kategoria wagowa 62 kg, które odbyły się w Łodzi.

Wyniki są dostępne na stronie SportZona pod poniższym linkiem:
https://liblink.pl/VvtkJEUhCH

21 października 2023r.- walcząc w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików - Region C, Młodzik 14, styl klasyczny kategoria wagowa 62 kg, które odbyły się w Janowie Lubelskim. Na co dzień Filip trenuje zapasy w styl wolny, a więc złoty medal w stylu klasyczny tym bardziej cieszy.

Wyniki są dostępne na stronie SportZona pod poniższym linkiem:
https://liblink.pl/M7PD42IUJQ

Dodatkowo informacja o osiągnięciach Filipa i jego kolegów z klubu pojawiła się na stronach Dziennika Łódzkiego - link poniżej.
https://liblink.pl/bJDitMl6lf

Filip nie zwalnia tempa nadal ciężko trenuje, gdyż miesiąc listopad stawia przed nim kolejne wyzwania. Tym razem będą to Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu wolnym, które odbędą się już niebawem.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów