Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Bezpiecznych i Słonecznych Wakacji!

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły,

z okazji rozpoczynających się wakacji pragniemy serdecznie podziękować za wspólnie przeżyty rok szkolny – pełen wyzwań, pracy, sukcesów i cennych doświadczeń.

Uczniom życzymy, aby letni wypoczynek był czasem radości, beztroski i niezapomnianych przygód. Niech wakacje pozwolą Wam nabrać sił, rozwijać pasje i wrócić we wrześniu z nową energią oraz uśmiechem.

Nauczycielom składamy wyrazy wdzięczności za zaangażowanie, cierpliwość i codzienny trud wkładany w edukację oraz wychowanie młodego pokolenia. Życzymy spokojnego, zasłużonego odpoczynku, wielu chwil wytchnienia oraz inspiracji na kolejne wyzwania.

Niech nadchodzące wakacje będą bezpieczne, pełne słońca, zdrowia i pięknych wspomnień.

Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrekcja Szkoły